Pavúčie lieky

Mnohým z nás nám pri predstave pavúka vstávajú vlasy dupkom. V homeopatii sú však lieky z nich pomerne bežné. 

Pavúky majú špeciálne schopnosti – tkajú siete. Preto aj človek-pavúk môže mať vzťah ku sieťam. Či už počítačovým sieťam, rybárskym sieťam,  športovci používajúci sieť alebo lano… Milujú ručné práce, háčkovanie, pletenie, tkanie… Cítia vibrácie, ich zmysly sú citlivé, majú radi rytmickú hudbu.

Pavúky majú jed. Človek môže byť agresívny, krutý, nadáva. Často majú sarkastický humor. Vedia presne, čo druhého zraní a využijú to. Sú to rebeli, odvrávajú. Klamú, kradnú drobné veci. Musia zvíťaziť, byť vždy prvý.

Pavúci často fajčia, pijú veľa kávy a povzbudzujúcich nápojov. Majú radi smoothy a koktejly. Ako pavúk, ktorý vstrekne jed do obete, jej vnútro sa rozloží a on  ten tekutý obsah vypije.  Môžu mať tetovanie alebo piercing.

Milujú geometrické tvary, mandaly, farby. Vnímajú krásy prírody a vesmíru.

Deti si často stavajú bunker, svoj domček, v ktorom sa potom hrajú. Majú radi stavebnice typu lego.  Milujú, keď na niekoho vyskočia zo skrýše a vystrašia ho. Napríklad mladšieho súrodenca.

Aj slová človeka-pavúka ho môžu prezradiť. V bežnej komunikácii si všimneme témy pavúčej ríše. Povedia napríklad: „Leziem z toho po stene. Veci závisia od… Visí na sieti. Chytil ma do svojej siete. Spriada siete. Odstrihnem ho. Rozpletiem tento problém…“

Ak vás tento článok inšpiroval a máte vo svojom okolí „pavúka“, obráťte sa na svojho homeopata. Pomôže vám vybrať ten správny liek, ktorý môže robiť zázraky.