Náhle ochorenie

Označenie náhle alebo akútne ochorenie používame, keď nás choroba prepadne zrazu, nečakane. Naopak ťažkostiam, ktoré pretrvávajú hovoríme chronické.

Príkladom akútnych problémov môže byť:

  • „seknutie“- prebudíme a ráno a z rôznych dôvodov nemôžeme otočiť hlavu, akýkoľvek pohyb chrbta je veľmi bolestivý.
  • prechladnutie
  • náhla bolesť hrdla
  • a iné náhle, nečakané problémy

V homeopatii však na tieto ťažkosti máme účinnú metódu. Nazýva sa AKÚTNA TABUĽKA. Vyvinul a zdokonalil ju indický lekár Prafull Vijayakar na základe jeho dlhoročných skúseností s homeopatickou liečbou.

Systém je pomerne jednoduchý, ale veľmi účinný. Na základe niekoľkých otázok postupujeme tabuľkou, až nakoniec sa dostaneme k vybranému lieku. Takýto výber lieku by mal zvládnuť aj laik, ale rada vám s výberom pomôžem.

Ak si nie ste istí výberom lieku, nemusíte sa obávať nežiaducich účinkov (ako sme zvyknutí pri klasickej medicíne). Homeopatické  lieky, ktoré sa používajú sú v nižšej potencii a prípadný nesprávny liek neurobí nič. Len správne vybratý liek bude s vami rezonovať.  

Pre zvedavých , ktorí si chcú homeopatiu vyskúšať sami, pripájam link. Je to systém Akútnej tabuľky, ktorý upravila naša kolegyňa Adriana Hájková. Nech sa páči, vyskúšajte…

https://homeopatia-bratislava.sk/ah/ah-start.php?fbclid=IwAR0DLOewhgbfxWDVQAzCzjW3qotAhVvNEiwAEFojgfquf63S5Kb2CD04Hn0