Začiatkom novembra sa nám narodil synček. Už od narodenia je veľký papkáč, mliečko mu chutí a pýta si ho celkom často, takže krásne rastie. Naneštastie ho ale v troch týždňoch začalo trápiť bruško – večer sa mu ťažko prdkalo, tlačil do plienky, očervenel, k tomu veľký bolestivý plač… ako rodičov nás to bolelo rovnako, ak nie viac! Popri masáži bruška a cvičení s nožičkami sme ako prvé vyskúšali klasické voľno predajné lieky z lekárne. Synčekovi však nepomohli, dokonca sme si všimli ešte zhoršenie jeho bolestí a plaču. 
Vtedy som sa obrátila na Mirku, ktorá nám poradila homeo liek Colocynthis. Dostali sme ho v klasickej lekárni na objednávku, čo bola pre mňa veľká úľava a hneď večer sme ho aj skúsili. Dve guličky rozpustené v pohári s vodou, z ktorého synček dostal za lyžičku pri večernom záchvate bolesti. Strážila som čas, aby sme mu za 10 min podali ďalšiu lyžičku, čo však ani nebolo treba. Dieťa sa do 5 min uvoľnilo, upokojilo a hneď aj zaspinkalo, ako keby sa vôbec nič nedialo 🙂 
Rovnaký scenár sa opakoval ešte po tri večery. Odvtedy nám už bolesti prešli, ale Colocynthis mám schovaný pre prípad núdze v zásuvke 🙂
Lenka S.

Moje prvé skúsenosti s homeopatiou dopadli nad očakávania. Po dohodnutom termíne bolo naše stretnutie plne otázok a odpovedí . Bola som milo prekvapená Mirka nerieši len váš zdravotný problém, ale sa zameriava aj na vaše pocity pri probléme, a to ma dostalo. Mirka ďakujem za tvoj postoj a hlavne za nasadenie liečby, ktorá zabrala. Ďakujem Jana L.

Mirka okrem toho, že je človek s veľkým❤️má úžasný prístup ku mne ako homeo pacientovi👍Bola som v nemom úžase s jej záujmu, ochoty pomôcť mi. Pýta sa, rozpráva sa, hľadá. Ona sa zaujíma o to, ako sa mám, ako zaberá liečba, ona pripomenie mne ďalšie stretnutie. Veľmi rada sa s ňou vždy stretnem. Prajem ti Mirka nech tvoje rady, tvoje naordinované homeo vždy zaberie, nech nám všetkým pomôžeš, nech sme všetci zdraví❤️M.R.

S homeopatiou som začala už v minulosti ja, po odporúčaní od obvodnej lekárky, pretože som mávala časté a hnisavé angíny a chceli mi už vyberať mandle… bola to skôr taká posledná šanca, pre mňa tá najlepšia.
Hrdlo ma už málokedy zabolí a hlavne som sa zbavila herpesu… môžem povedať, že sa objaví raz za rok, ale rýchlo sa zahojí. Je to už vyše 15 rokov.
Teraz som sa ku tejto liečbe vrátila vďaka Mirke.
Začali sme homeopatiu používať pre častú chorobu mojej dcéry. Išlo o dvojmesačný kašeľ. Po dôkladnom vyšetrení, nie len z povrchu, ale aj z duše a poznaní sme dostali lieky. Trpezlivosť a viera dokážu zázraky. Homeopatiu dávam aj môjmu skoro ročnému synovi pre častú nádchu a kašeľ. Sme veľmi spokojní pretože vieme, že deti nenapchávame jedmi a že sa nestanú závislí už v detstve.
Je veľa možností len treba zvoliť tú správnu. My ju už máme. Sme s tebou, Mirka, veľmi spokojní. Ďakujeme. P. G.